جنی کریگ رژیم غذایی

جنی کریگ رژیم غذایی

مقاله زیر ارائه آخرین اطلاعات در مورد رژیم غذایی کریگ جنی است. اگر شما علاقه خاصی در رژیم غذایی کریگ جنی سپس این مقاله آموزنده خواندن لازم است.

هنگامی که شما زمان کمی به خواندن مقاله خوب تحقیق چقدر شما در مورد رژیم غذایی کریگ جنی یاد می بینید؟ از بقیه این اطلاعات زیادی در دست نیست.

هنگامی که او از دست رفته ۵۰ پوند پس از برنامه وزن جنی کریگ کریستی عناوین ساخته شده است. در نتیجه، کوچه بلندتری این سیستم تغذیه تبدیل شده است. در حالی که کوچه از دست دادن وزن ممکن است تعجب آور, شما که آیا شما می تواند موفقیت تکراری ممکن است تعجب. اما برای شروع با, شما نیاز به درک درستی از جنی کریگ، این شرکت ادعا می کند، و اینکه آیا برنامه کاهش وزن یک راه مطمئن برای از دست دادن وزن.

وب سایت شرکت یادداشت ها که جنی کریگ یکی از بزرگترین برنامه های کاهش وزن در کشور است. مدیران شرکت می گویند که برنامه تغذیه خوب و متوسط فعاليت تنش. در نتیجه، مدیران شرکت می گویند، افراد اهداف از دست دادن وزن خود را با دقت زیر برنامه می تواند دستیابی. کریگ جنی است بیش از ۶۰۰ محل در شمال امریکا و استرالیا و نیوزلند و پورتوریکو. اگر شما ثبت نام در برنامه شما وزن از دست دادن کتاب دستور العمل دریافت خواهید کرد و شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن یک شریک از دست دادن وزن از طریق تخته بولتن آنلاین است.

برنامه ارائه می دهد دو روش به کاهش وزن. با روش اول شما گزارش به مرکز جنی کریگ، جایی که شما دریافت می کنید مشاوره فردی. مشاور با شما در منوها روزانه توسعه کار می کنند. شما رژیم غذایی به طور مستقیم از شرکت خرید. روش دوم برنامه خانه ای که در آن شما باید مکالمات تلفنی با مشاور خود است. شما سفارش مواد غذایی خود را هر دو هفته با منوها و مواد دیگر به خانه شما تحویل داده ظرف پنج تا هفت روز پس از سفارش قرار داده شده است. مشاور شما خواهد شد شما را از طریق این برنامه، پاسخ به هرگونه سوال شما ممکن است، و تلاش برای اطمینان حاصل شود که تجربه خود را با کریگ جنی مثبت یک.

شمارش کالری در کریگ جنی نیازهای فردی شما بستگی دارد، اما سطح کالری روزانه خواهد بود حداقل ۱۲۰۰٫ بر اساس برنامه، شما باید حداقل یک پوند در هفته و یا یک درصد از وزن کل خود را از دست. منوها با توجه به مشخصات هرم مواد غذایی وزارت کشاورزی طراحی شده است. شما می توانید انتخاب کنید از غذاهای مختلف حداقل ۷۰٫ مواد غذایی مهر تایید از جنی کریگ پانل مشاوره پزشکی دریافت کرده است.

“وقتی کسی تصمیم به رفتن در رژیم غذایی آنها تقریبا کاملا درگیر مسئله ی غذا تبدیل می کند. در زندگینامه ی خود تحت عنوان جنی داستان کریگ، کریگ، نوشت: ما تصمیم گرفتیم اگر ما مواد غذایی که مشتریان تمرکز بر روی بدن خود اجازه دهید آن را.”

به گفته متخصصان در دانشگاه نورث وسترن سیستم جنی کریگ آن اشکالاتی داشته باشد. به عنوان مثال، ارائه می دهد کمی در راه فیبر و کسانی که دنبال برنامه نمی ممکن است مصرف آهن و روي به اندازه کافی. در نتیجه، برنامه ممکن است دشوار برای زنان تحمل کودک سن که نیاز به مقدار زیادی آهن در رژیم غذایی خود را به منظور جلوگیری از کم خونی باشد. از جنی کریگ تامین مواد غذایی, همچنین, مشتریان چگونه برای تهیه وعده های غذایی کم کالری خود را آموخت. هنگامی که شما با استفاده از جنی کریگ توقف، در نتیجه، شما می تواند وزن خود را رو به بالا رفتن سرسام آور پیدا کنید. علاوه بر این، شمال غربی متخصصان می گویند که این شرکت مشاوران آموزش محدود معنی که مشاوره فردی با مشتریان کمتر موثر از آنها می تواند. علاوه بر این، کمی وجود دارد راه شبکه پشتیبانی برای مشتریان جنی کریگ، از آنجا که هیچ جلسه گروه پشتیبانی به طور منظم وجود دارد. ۹ نفر از هر ده جنی کریگ مشتریان زن هستند، زیرا مردان شرکت راحت ممکن است. برنامه نگهداری وزن کریگ جنی است نیز گران–۲۰۰ $ در سال.

کریگ جنی برنامه برای شما مناسب است؟ پاسخ بستگی دارد تا حد زیادی در تنظیمات شخصی خود را. اگر شما نمی خواهید بدون هیچ زحمتی از داشتن به فروشگاه مواد غذایی کم چرب خود، کریگ جنی یک گزینه جذاب ارائه می دهد. همچنین، اگر شما باور در رویکرد رفتن آن تنها به از دست دادن وزن، کریگ جنی ممکن است کاملا قابل قبول باشد. با این حال، اگر می خواهید به از دست دادن وزن حرفه ای مشاوره آیا ایده شرکت های خرید مواد غذایی را دوست دارید و می خواهید به ملاقات و صحبت با دیگر مردان یا زنانی که در حال تلاش برای از دست دادن وزن، برنامه دیگری ممکن است مناسب تر باشد. مثل همیشه در طول با دکتر خود صحبت قبل از شروع هر برنامه کاهش وزن جدی.

واقعا هر گونه اطلاعات در مورد رژیم غذایی کریگ جنی است که nonessential وجود دارد؟ بنابراین چیزی نسبتا ناچیز به یکی ممکن است برای دیگری مهم همه چیز را از زوایای مختلف می بینیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *