رژیم کتوژنیک با اسموتی های خوشمزه

رژیم کتوژنیک با اسموتی های خوشمزه
رژیم کتوژنیک با اسموتی های خوشمزه
رژیم کتوژنیک با اسموتی های خوشمزه

رژیم کتوژنیک با اسموتی های خوشمزه

افرادی که از رژیم کتوژنیک پیروی می کنند باید تنها حدود ۲۰-۵۰ گرم در روز کربوهیدرات مصرف کنند . چراکه ورود به مرحله کتوز و مشاهده اثرات رژیم کتوژنیک تنها در این صورت میسر می شود . کتوز در رژیم کتوژنیک زمانی اتفاق می افتد که گلوکز دریافتی از کربوهیدرات هایی مانند سبزیجات نشاسته ای ، دانه ها ، میوه ها و آردها به طور قابل توجهی کاهش یابد ، در این حالت بدن مجبور به یافتن منبع سوخت دیگری برای ادامه فعالیت های روزانه خود می باشد و چربی را جایگزین می کند .

منابع کربوهیدرات ها شامل قند ، میوه ها ، دانه ها ، غلات و سبزیجات نشاسته ای هستند . در یک رژیم کم کربوهیدرات شما باید روزانه حدود ۲۰-۳۰ درصد ( و یا حتی کمتر ) از کربوهیدرات ها استفاده کنید .

 

اسموتی توت فرنگی – نارگیل

ساده تر از این نمی شود! Mancinelli توصیه می کند چند عدد توت فرنگی را با شیر نارگیل پرچرب یا خامه نارگیل مخلوط کنید. یک توت فرنگی متوسط فقط ۱ گرم کربوهیدرات دارد. شما همچنین می توانید از دانه های نارگیل، دانه های چیا و یا توت فرنگی برای تزئین اسموتی استفاده کنید. توصیه: از توت فرنگی یخ زده برای یک نوشیدنی یخ زده کف دار استفاده کنید.

۲٫شیک دارچین – بادام

دارچین علاوه بر اینکه یک شیرینی تند به اسموتی می دهد، به حفظ قند خون و متعادل کردن آن کمک می کند. هرگز نمی توانید حدس بزنید که این ترکیب تنها ۷ گرم کربوهیدرات دارد.

کتو اسموتی کدو حلوایی

ادویه جات گرم شیر نارگیل خامه ای، آووکادو و پوره کدو همه با هم یک تصور شیرینی را به وجود می آورند که به اندازه کافی خوب است و احساس نیاز به دسر را از بین می برد. این مخلوط سرشار از فیبر است و توسط Leanne Vogel به وجود آمده است.

کتو اسموتی شکلاتی

شاید شما نتوانید یک میلک شیک واقعی داشته باشید اما این اسموتی شکلاتی به خاطر ترکیبی غلیظ و خامه ای از شیر نارگیل، پودر پروتئین، دانه چیا، شکلات تلخ و یخ شما را به حس این نوشیدنی دلچسب نزدیک می کند. شما حتی می توانید کمی خامه نیز به این ترکیب اضافه کنید.

اسموتی Minty Cool

با گرم تر شدن هوا ترجیح می دهید یک نوشیدنی خنک بنوشید. این ترکیب خنک کننده برای این مواقع مناسب است. ترکیبی از شیر نارگیل و عطر و طعم خنک کننده نعناع بسیار فوق العاده بوده و در این هنگام انتخاب بسیار مناسبی است.

اسموتی کره بادام زمینی

مانند انواع توت ها، بادام زمینی در حالی که کم کربوهیدرات بوده، سرشار از آنتی اکسیدان است و این باعث می شود این اسموتی یک نوشیدنی عالی در رژیم کتوژنیک باشد. این دستورالعمل شامل acai ، پروتئین کلاژن، کره بادام زمینی، وانیل و آووکادو است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *