حذف چربی های اضافی با امواج ماورای صوت (اولتراسونیک)

حذف چربی های اضافی با امواج ماورای صوت (اولتراسونیک)
حذف چربی های اضافی با امواج ماورای صوت (اولتراسونیک)
حذف چربی های اضافی با امواج ماورای صوت (اولتراسونیک)

حذف چربی های اضافی با امواج ماورای صوت (اولتراسونیک)

روش اولتراسونیک برای از بین بردن دائمی چربی های موضعی و در نقاط مختلف بدن به کار می رود. به کمک امواج ماورای صوت می توان در خانم ها و آقایان چربی های اضافی پهلو، شکم، پشت، ران، غبغب، سینه آقایان و … را خارج کرد.

امواج اولتراسونیک به مقداری از امواج مکانیکی نامیده می­شود که فرکانس نوسانش فراتر ازمحدوده شنوایی می باشد. دستگاه تناسب اندام و لاغری اولتراسونیک توسط این دستگاه در فرکانس ۴۰۰۰۰ هرتز با سرعت باعث لرزش سلولهای چربی خواهد شد.

دستگاه زیبایی و لاغری اولتراسونیک توسط این دستگاه در فرکانس ۴۰۰۰۰ هرتز باسرعت باعث لرزش سلولهای چربی میشود واین پدیده باعث ایجاد حباب های هوا در داخل وخارج سلول میگردد در هنگام انفجار حبابهای ایجاد شده فشاری در حدود ۲۰۰ بار ایجاد می­گردد.
که این باعث فشرده شدن سلول از خار ج میگردد و در داخل سلول این حباب ها باعث شکاف غشا سلول میشود تا حدی که تری گلیسرید را به گلیسرین واسیدهای چرب ازاد تجزیه میکند
از طرف دیگر اگر حرکت نسبی با مشخصات فوق میان دو سطح جامد برقرار شود ازدیاد دما باعث جوش خوردن دو سطح میگردد.

غالبا برای همه آقایان و خانم های هیجده سال به بالا لیپوساکشن اولتراسونیک بلامانع بوده و حتی در برخی موارد می توان برای رده سنی نوجوان هم کاربرد دارد. گرچه بیماران باید با پزشک پیش از انجام عمل در مورد پیشینه خود برای ابتلا به کلیه بیماری ها و یا مصرف داروهای مختلف مشورت کند و پزشک خود را در جریان وضعیت جسمانی خود قرار دهد.

ولی به صورت کلی کسانی که با نظر پزشک، روش اولتراسونیک را برای خلاصی از دردسر چربی های اضافه بر می گزینند باید استفاده از داروهایی مانند اسپیرین، ویتامینای وانواع مسکن ها را از ۲ هفته پیش پرهیز کنند.

در مورد کسانی که سیگاری هستند هم توصیه می گردد، از ۲ هفته قبل سیگار نکشند. تحقیقات ثابت کرده که مبتلایان به امراض قندی هم می توانند از این کار استفاده کنند و حتی نیاز روزمره ان ها به انسولین پس از لیپوساکشن کمتر خواهد شد.

مزایای استفاده از روش اولتراسونیک:
– کاهش سلولیت
– کاهش علائم کشش
– تغییر در فرم بدن
– بدون نیاز به جراحی و استراحت
– بدون درد
– بدون صدمه به پوست سالم و نرمال بدن
– مناسب برای تیپ های مختلف پوست
همیشه به یاد داشته باشید که نتایج می تواند بی ثبات باشد و نمی تواند جایگزین روش زندگی سالم گردد. بسیار مهم است که یک تغذیه سالم، متعادل و فعالیت بدنی متناسب داشته باشید. به این ترتیب نتایج حاصل از اولتراسونیک تضمینی نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *